O firmě SOLAR SCREEN®

Společnost SOLAR SCREEN®, původně založená v roce 1984 Hervém a Marilyn Thibautovými, učinila z inovace hnací sílu svého úspěchu. Společnost se zavázala poskytovat svou síť 3000 profesionálních montérů okenních fólií s nejvyššími standardy služeb a podpory. 

Firma SOLAR SCREEN®, která navázala partnerství s některými z největších celosvětových výrobců okenních fólií, navrhuje vlastní design okenních fólií a nabízí svým zákazníkům – montážním firmám – v Evropě bezkonkurenčně vysokou kvalitu služeb. Zaměřujeme se na poskytování nejvyšších standardů kvality a na zajištění stálé dostupnosti produktů.

Před více než 25 lety založila společnost SOLAR SCREEN® závod na výrobu rolet se stínícími fóliemi, a kompletovala tak svou nabídku pro odvětví zasklených ploch, a od té doby vyrábí každým rokem desítky tisíc výrobků.

 

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.