Firma Solar Screen® s vámi spolupracuje na vašich projektech

Hledáte nákladově efektivní a přitom účinné způsoby, jak zlepšit vaše pracovní prostředí a optimalizovat pracovní prostor?

Produktová řada SOLAR SCREEN® zahrnuje vysoce kvalitní samolepicí protisluneční fólie, které vám umožní užívat si výhody zvýšené izolace proti horku a vizuálního soukromí. Ochranné vlastnosti řady Security se pohybují o krok dále a poskytují klid mysli tím, že zaručují bezpečnější prostředí. Pro každou situaci poskytujeme řešení na míru, a to na základě vyhodnocení specifických omezení spojených se slunečním zářením nebo stávajícím uspořádáním oken.

Než se pustíte do projektu, vyberte si fólii, kterou požadujete, a vyžádejte si od nás odhad nákladů na instalaci, jakož i úspory energie, které můžete využít.

PŘÍKLADY PROJEKTŮ
Evropský parlament
National Sport Center, Minnesota
The University of Nottingham
Acropolis Museum, Athény
Carrefour, Řecko
Raiffeisen Bank, Bukurešť
France Télévisions
Galeries Lafayette Haussmann, Paříž
Royal Palace, Antwerp
Panthera 85% : Díky RS SUN PROTECT
Fulwell Cross Leisure Centre, Londýn
Conseil Général de la Seine Maritime, Rouen
Royal Opera House, Londýn
Croatian Post Bank, Záhřeb
Quartermile, Edinburgh
Letiště Manchester
Bavorská muzea
Olympique de Marseille
Marseille Airport
PROTECTOR ULTRA : Díky EDKOFF
Výtahy Eiffelovy věže
Axa Insurance, Brusel
Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.