Firma Solar Screen® s vámi spolupracuje na vašich projektech

Hledáte nákladově efektivní a přitom účinné způsoby, jak zlepšit vaše pracovní prostředí a optimalizovat pracovní prostor?

Produktová řada SOLAR SCREEN® zahrnuje vysoce kvalitní samolepicí protisluneční fólie, které vám umožní užívat si výhody zvýšené izolace proti horku a vizuálního soukromí. Ochranné vlastnosti řady Security se pohybují o krok dále a poskytují klid mysli tím, že zaručují bezpečnější prostředí. Pro každou situaci poskytujeme řešení na míru, a to na základě vyhodnocení specifických omezení spojených se slunečním zářením nebo stávajícím uspořádáním oken.

Než se pustíte do projektu, vyberte si fólii, kterou požadujete, a vyžádejte si od nás odhad nákladů na instalaci, jakož i úspory energie, které můžete využít.

PŘÍKLADY PROJEKTŮ
Carrefour, Řecko
Axa Insurance, Brusel
Conseil Général de la Seine Maritime, Rouen
Acropolis Museum, Athény
National Sport Center, Minnesota
Royal Opera House, Londýn
Výtahy Eiffelovy věže
Fulwell Cross Leisure Centre, Londýn
Quartermile, Edinburgh
Raiffeisen Bank, Bukurešť
Bavorská muzea
France Télévisions
Marseille Airport
Olympique de Marseille
Galeries Lafayette Haussmann, Paříž
Letiště Manchester
The University of Nottingham
Royal Palace, Antwerp
Evropský parlament
Croatian Post Bank, Záhřeb
PROTECTOR ULTRA : Díky EDKOFF
Panthera 85% : Díky RS SUN PROTECT
Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.