Naše silné stránky

  • Rozsáhlý sortiment výrobků: s více než 300 individuálními dekory produktů nabízí firma SOLAR SCREEN® svým zákazníkům nejširší dostupný výběr okenních fólií v Evropě. 
  • Skladová dostupnost: díky našim značným zásobám trvale dostupných produktů jsme schopni dodávat naše výrobky po celé Evropě do 24 hodin u 98 % objednávek.
  • Služby zákazníkům: naše služby jsou spolehlivé díky síti více než 3 000 profesionálně certifikovaných techniků pro instalace okenních fólií.
  • Konkurenceschopné ceny: jako velká společnost jsme schopni dosáhnout značných úspor z rozsahu, úspor, které předáváme dále našim zákazníkům tím, že jim nabízíme konkurenceschopné snížení cen našich výrobků.
  • Kvalita: Fólie SOLAR SCREEN® jsou vyráběny v souladu se systémem řízení jakosti podle ISO 9001. Naše přední fólie SOLAR SCREEN® byly testovány v laboratořích akreditovaných CE.
  • Záruka na výrobky: Firma SOLAR SCREEN® nabízí nejlepší záruky na výrobky dostupné na trhu. V nepravděpodobném případě závady u některých exteriérových fólií je naše důvěra v kvalitu našich výrobků taková, že zahrnujeme náklady na práci při výměně takovéto fólie do záruky. Výjimečné adhezivní vlastnosti našich exteriérových okenních fólií jsou doloženy nízkou mírou selhání produktu v průběhu posledních pěti let – jen 0,16 %. 
  • Rolety se stínícími fóliemi: Firma SOLAR SCREEN® vyrábí také rolety na zakázku s použitím embosované metalizované fólie s vynikajícími reflexními vlastnostmi, které účinně chrání proti slunečnímu záření. Tento doplňkový produkt má mnoho výhod.
Odešlete svůj požadavek

Provádíme odhady zdarma!
Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.