SOLAR SCREEN® ayrıca otomotiv sektöründe de hizmet vermektedir. Cam filmlerimizin sundukları:

  • kapsamlı bir renk seçimi ile geliştirilmiş estetik;
  • meraklı gözlerden takdiri ve gizlilik;
  • kızılötesi ışınları (ısı kaynağı) ve ultraviyole ışınları yansıtan Güneş etkilerine karşı ek bir koruma düzeyi (çocuklar gibi özellikle daha hassas bireylerde güneş çarpması nedenine karşı);
  • cam güvenliği, filmlerimizin bazı türleri renk ve güvenlik özelliklerinin her ikisine de sahiptir.
Metalize HP Premium

Metalize HP Premium

HP Premium, daralan filmler özel araç pencereleri renklendirilmesi için geliştirilmiştir ve size uygulama ve performans en üst düzeyde garanti eder.

IR nanoparticles

IR nanoparticles

IR nanoparticles, daralan filmler özel araç pencereleri renklendirilmesi için geliştirilmiştir ve size uygulama ve performans en üst düzeyde garanti eder.

Anti-Araç saldırı

Anti-Araç saldırı

Carjacking, ne yazık ki araç camları dışarıdan çökerttiğini olan bir nedendir. Örneğin, yolcu yan öğeleri çalmak veya sürücü tarafındaki araç çalmaya.

SOLAR SCREEN® bir çözelti, araç güvenlik filmleri bir dizi olarak size sunan. Bu koruyucu filmler renkli ya da şeffaf ve gözlük gücünü ve bütünlüğünü artırmak olabilir. Onlar etkili her penetrasyon testi gecikme ve cam parçalanmayı engellemek. Renkli filmler ayrıca aracın iç korumasız casusluk önler.

Prim Metalize değil

Prim Metalize değil

Olmayan premium otomobil pencereleri renkli filmler, özellikle otomobil gözlük tonlandırılması için tasarlanmıştır. Onların kompozisyon metalle her türlü içerebilir, çünkü bu filmler, nötr nitelikleri temsil etmektedir. Bir arka cam anteni veya GPS ile donatılmış araçlar filmin nötr davranış yararlanacaktır.

Metalize değil

Metalize değil

Metalize olmayan otomotiv filmler bir aracın pencerelerin geniş renklendirme orta sağlamak için kullanılabilir.

Renk

Renk

SOLAR SCREEN® veya tamamen geçmiş renkli araba cam filmi filmleri geniş bir yelpazede sunuyor.

Araç boya koruma filmi

Araç boya koruma filmi

SOLAR SCREEN® araba boyası koruyucuları karosere direkt olarak monte edilebilmektedir. Onlar ışık darbelere (örn. kaya düşmesi), çizik, böcek ya da yaşlanma süreçleri karşı etkili koruma sağlar. Bu filmler orijinal boya korumak ve sürdürmek için yardımcı olur.

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.