SOLAR SCREEN® yapışkan tasarım filmleri ışık geçirgenliği düşürmeden, ortamınızda size daha fazla gizlilik getirir. Onlar, pencere veya cam bölme tasarımı kişiselleştirilmiş veya giriş alanı vurgulamak için. Bir cam kırılma kaza veya benzeri ile oluşursa, filmler cam kırıp karşı ek bir koruma sağlamaktadır ve yerinde tutar. Son olarak, filmler hiçbir özel bakım gerektirmez ve UV radyasyon ayrıca % 95 filtreler. Mobilya solma ve benzeri temel nedeni için .

Yanardöner

Yanardöner

Bizim yanardöner buzlu boy gizlilik filmler kamu veya özel alanlarda çerçevesinde belirlenen alanlarda gizlilik sağlamak için idealdir. Bunlar tamamen veya kısmen böyle arka ofisler, depo odaları, laboratuvarlar gibi güneş parlamayı azaltmak için.

Son derece etkili güneş parlamayı azaltarak, bu öncelikle opak film meraklı gözlerden gizlilik garantiler, ancak doğal aydınlatma faydaları kaybolmaz böylece hala ışık iletimi bir ölçüde verir.

Renk Matte

Renk Matte

Görsel iletişim büyük cam bir dünyada reklam önemli faktörlerden bir sergi alanı haline gelmiştir.

Polyester bazlı SOLAR SCREEN® renk gizlilik filmlerin ayırt edici özelliği, sınırsız görünürlük ve şeffaflığı sağlamak için kendi yeteneğidir. Büyük bir seçim ile, bu renkli filmler çağdaş bir tarzda çekici optik oluşturmak için ucuz bir yoldur. Camlara renkli bir dokunuş hem içinde ve binanın dışında verir. Bu renkli, henüz şeffaf filmler dayanıklı akrilik yapıştırıcı özelliği ve çizilmeye karşı bir kaplama ile bitmiştir, kolay bakım ve uzun parlaklık garanti etmek için.

 

Renk Tranparan

Renk Tranparan

Özel olarak pencerelerin üzerinde iç kullanım için yaratılmış, SOLAR SCREEN® 13 renk transparan folyo renklendirilen sunar. Polyester bazlı bu filmler son derece şeffaf kalır. Cam yüzeyler her türlü monte edilmiş, aninda keyifli ve bireysel bir atmosfer, bu filmler şekillendirir.

Blackout

Blackout

SOLAR SCREEN® Blackout düz cam filmleri hiçbir ışık geçirmez ve meraklı bakışları karşı% 100 koruma garantiler.

FROST DECREASING

FROST DECREASING

SOLAR SCREEN® gelişmiş gizlilik ve pencerelerin kişiselleştirmeyi, oda bölücü veya diğer herhangi bir cam yüzeyi sağlamak için çağdaş tasarımlar ve desenler sunan kendinden yapışkanlı filmler, geniş bir yelpazede sunuyor.

Mat Şerit

Mat Şerit

Buzlu filmler meraklı gözleri önlemek için her pencerede bir dekoratif unsur sunmaktadir.

Mat

Mat

Buzlu filmler meraklı gözleri önlemek için her pencerede bir dekoratif unsur sunmaktadir.

Mat

Mat

Buzlu filmler meraklı gözleri önlemek için her pencerede bir dekoratif unsur sunmaktadir.

WHITE DECREASING

WHITE DECREASING

SOLAR SCREEN® Tasarım şerit aralığı dekoratif, kendinden yapışkanlı filmler geniş bir yelpazede içerir: Geniş, yatay çizgili, buzlu bantları, opak şeritler, vb.

WHITE FORMS

WHITE FORMS

BLACK

BLACK

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.