SOLAR SCREEN® yapışkan tasarım filmleri, ortamınızın ışık geçirgenliğini düşürmeden,  size daha fazla gizlilik sağlar. Bu cam filmleri, pencere veya cam bölme tasarımınızı kişiselleştirmeniz veya giriş alanınızı öne çıkarmak için tasarlanmıştir. Ek olarak üzerinde bulunduğu camın kırılması durumunda, camı bir bütün olarak tutmaya devam eder. Son olarak, mobilyadaki solmalar ve benzeri sorunlar için  UV radyasyonunu  % 95 oranında filtreler ve hiçbir özel bakım gerektirmez.

Yanardöner

Yanardöner

Buzlu gizlilik filmlerimiz, kamu veya özel alanlar çerçevesinde belirlenen yerlerde gizlilik sağlamak için idealdir. Bu filmler, tamamen veya kısmen arka ofislerde, depo odalarında ve laboratuvarlarda, güneşten gelen parlamayı azaltmak için kullanılır.

Son derece etkili olan bu bu opak film,  meraklı gözlere karşı gizliliğinizi korurken, aynı zamanda doğal güneş ışınlarının hala belli bir seviyede geçmesine izin verir.

Mat Renk

Mat Renk

Görsel iletişimin vazgeçilmez olduğu bir dünyada, büyük camlar reklamcılar için önemli bir pazarlama alanı haline gelmiştir.

Polyester bazlı SOLAR SCREEN® renkli gizlilik filmlerinin ayırt edici özelliği sınırsız görünürlük ve şeffaflık sağlamaktır. Birçok renk seçeneğine sahip bu filmler çağdaş bir tarz oluşturmak için gayet ekonomiktir. Camlarınıza ve binanıza renkli dokunuşlar sağlar. Ayrıca bu filmler, kolay bakım ve uzun parlaklık garantisi adına çizilmelere karşı dayanıklıdır.

 

Renkli Saydam

Renkli Saydam

Özel olarak pencerelerin iç tarafına kullanımı için yaratılmıştır. SOLAR SCREEN® 13 farkli renk ile renkli saydam filmler sunar. Polyester bazlı bu filmler son derece saydamdır. Her türlü camlı yüzeye uygulanabilir. Uygulandıktan sonra ortamınızın atmosferini kişiselleştirir ve hoş bir görünüm sağlar.

Blackout

Blackout

SOLAR SCREEN® Blackout düz cam filmleri hiçbir ışık geçirmez ve meraklı bakışları karşı % 100 koruma sağlar.

AZALAN BUZLU

AZALAN BUZLU

SOLAR SCREEN® , gelişmiş gizlilik özelligi ile camlarinizi kişiselleştirmek, oda bölmek veya gizlilik sağlamak için çağdaş tasarım ve desenleri olan kendinden yapışkanlı filmleri geniş bir yelpazede sizlere sunuyor.

Buzlu Şerit

Buzlu Şerit

Buzlu filmler, meraklı gözleri önlemek için her pencereye veya cama dekoratif bir unsur sunmaktadır.

BUZ TEMALARI

BUZ TEMALARI

Buzlu filmler, meraklı gözleri önlemek için her pencere veya cama dekoratif bir unsur sunmaktadir.

Mat

Mat

Buzlu filmler, meraklı gözleri önlemek için her pencere veya cama dekoratif bir unsur sunmaktadir.

WHITE DECREASING

WHITE DECREASING

SOLAR SCREEN® Tasarım şerit aralığı dekoratif, kendinden yapışkanlı filmler geniş bir yelpazede içerir: Geniş, yatay çizgili, buzlu bantları, opak şeritler, vb.

WHITE FORMS

WHITE FORMS

BLACK

BLACK

GREY

GREY

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.