Ister Evde, iş yerinde veya halka açık yerlerde, kaza ve vandalizm eylemlerinin cami bölmesine ve küçük binlerce zararlı uçan cam parçalarının neden olabilir. SOLAR SCREEN® güvenlik filmleri her türlü cama monte edilebilir ve 24 saat, bakım gerektirmeyen uzun yıllara koruma sağlar. Herhangi bir sıradan cam üzerine kurulduktan sonra, bizim saydam veya renkli güvenlik filmleri cam yüzeyi ile bağlanmak ve son derece dayanıklı emniyet camı içine hemen dönüşür.

Tranparan

Tranparan

Onların büyük kalınlık ve özel güçlendirilmiş yapıştırıcı ile şeffaf güvenlik filmleri iç ve dış mekan uygulamaları için tasarlanmıştır. Onlar etkili uçan cam parçalara veya her türlü hasara karşı koruma sağlamaktadır.

Kombinasyon

Kombinasyon

Die SOLAR SCREEN® 2-in-1 Kombinations- Folien bieten Ihnen hohe Leistung, Diskretion und Sicherheitsaspekte für alle Fenster.

 

 

 

Özel

Özel

Özel olarak aynalar ve pencereler daha yüksek bir güvenlik derecesi vermek için tasarlanmıştır, SOLAR SCREEN® özel güvenlik filmleri spor salonları ya da dans okullarında kullanılmak için idealdir.

Anti sis

Anti sis

Anti-sis filmler ortam sıcaklıkları önemli ölçüde değişebilir durumlarda, Sisleme gelen pencereler ve aynalar önlemeye yardımcı. Mağaza vitrinleri, banyo, spor salonları ve yüzme havuzları uygulandığında yaygın olarak kendi nitelikleri takdir eder.

Anti-grafiti

Anti-grafiti

Bakım ve vandalizm veya grafiti çizilmelere olarak maruz kalan özel ve kamu binaları için cam temizleme, önemli bir maliyet faktörü temsil etmektedir.

Özel SOLAR SCREEN® Anti-grafiti düz cam filmi ucuz ve etkili bir çözüm ve koruma sunar.

Derin çizilmelere karşı ekstra koruma ile çizilmeye dayanıklı yüzey kaplama, hem alkol ile mürekkepler veya boya olasılığı filmi zarar endişe olmadan kaldırmak için. Diğer bir avantajı, bu filmde her ne kadar karalama veya çizilmeye tüm denemelere karşi kolayca temizlenebilir önleyen ve maliyet-yoğun çalışma olmadan yerine olmasıdır.

Güvenlik filmler ayrıca M1 (yangın) sınıflandırılmış ve etkileri hakkında camın patlamasına engel edilir.

Filmlerin sonraki çıkarılmasını kolaylaştırmak amacıyla, biz size biraz yapıştırıcı gücü azaltmak için suda fazla sabun yüklediğinizde kullanmanızı öneririz. Filmin ayrılmasını kolaylaştırmak ve cam yüzeyi üzerinde yapışkan kalıntısı en aza indirmek için, su 2Cl sabun 1L içerir koyun.

Anti-Araç saldırı

Anti-Araç saldırı

Carjacking, ne yazık ki araç camları dışarıdan çökerttiğini olan bir nedendir. Örneğin, yolcu yan öğeleri çalmak veya sürücü tarafındaki araç çalmaya.

SOLAR SCREEN® bir çözelti, araç güvenlik filmleri bir dizi olarak size sunan. Bu koruyucu filmler renkli ya da şeffaf ve gözlük gücünü ve bütünlüğünü artırmak olabilir. Onlar etkili her penetrasyon testi gecikme ve cam parçalanmayı engellemek. Renkli filmler ayrıca aracın iç korumasız casusluk önler.

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.