Dikkatli bir şekilde her türlü camlara uygulandığında, kışın etkili izolasyon ve yaz aylarında diğer önemli avantajlara faydalanır:
* güneş ışığı ile ısınma, ciddi bir azalma (Kızılötesi radyasyon % 98 Yansıma kadar);
* Parlama azalma (% 99'a kadar Parlama azaltma);
* Klima için maliyetlerde önemli bir azalma;
* UV güneş ışınlarının neredeyse tamamen emilim.
Bir bütün yardım olarak güneş koruma filmi ısıl verimliliği artırmak ve hatta yeni bir satın alma önlemek için, en iyi klima maliyetlerini ya da azaltmaya yardımcı olabilir.

Internal ayna filmler

Internal ayna filmler

SOLAR SCREEN® kendinden yapışkanlı cam filmleri internal Ayna serisi başarıyla cam herhangi bir büyük genişlik geliştirmek için şık bir estetik çözüm sunan, verimliliği ve tasarım birleştirir.

Internal renk folyolar

Internal renk folyolar

SOLAR SCREEN® renkli cam filmleri internal Renk serisi farklı ve canlı dış estetik oluştururken, bir binanın görünümünü artırır.

Internal Nötr filmler

Internal Nötr filmler

SOLAR SCREEN® plastik şeffaf cam filmleri internal Nötr serisi herhangi camlı yüzeyi geliştirmek için bir sağduyulu ve zarif estetik bir çözüm sunuyor.

 

External ayna filmler

External ayna filmler

SOLAR SCREEN® external ayna filmleri yüksek verim ve modern tasarımı bir araya getirir. Onlar geniş cam yüzeyler her türlü estetik ve şık bir çözüm sunar.

External renk folyolar

External renk folyolar

SOLAR SCREEN® external renkli filmler eşsiz ve canlı bir görünüm oluşturarak binanın görünümünü, güzelleştirir.

External nötr filmler

External nötr filmler

SOLAR SCREEN® external nötr filmleri etkinliği ve sağduyulu tasarım birleştirir. Onlar geniş cam yüzeyler her türlü estetik ve şık bir çözüm sunar.

External özel filmler

External özel filmler

SOLAR SCREEN® external Özel filmleri kompleksi projesi gereksinimleri için en uygun çözümü sunan. Sayısız uygulamalar için eş zamanlı mükemmel şeffaflık ile yüksek performans değerleri.

Termal yalıtım

Termal yalıtım

Bugün her zamankinden daha fazla enerji tasarrufu, isolation ve CO2 emisyonları her projede önemli yönleri azalma gösterir.
Bir kızılötesi kamera yardımıyla SOLAR SCREEN® camdan ısı kaybının derecesini belirlemek edebilir - Özellikle SOLAR 65 C ve 80 C izolasyon filmlerinde - yanı sıra panjurlar filmlerin önemli yalıtım özellikleri gözlenmiştir olarak başka bir sonucu olarak.Sonuncu (doğrudan yansıtan ısı) Metalik Prtikeln yüksek konsantrasyonda bulunur ve soğuk cam ile doğrudan temas.

Çok katmanlı Işıksal Filmler çözüldü

Çok katmanlı Işıksal Filmler çözüldü

SOLAR SCREEN® Çok katmanlı düz cam filmleri teknik olarak çok geliştirilmiştir. Bu çok katmanlı filmler özellikle seçici filtrelemek için güneş ışığı dalga aralıklarındaki tanımlanan şekilde tasarlanmıştır. Düşük tonu ve mükemmel şeffaflık Karakteristik, bu ilerici filmler, güneş ısıtma (Spectra 80 C film) dan yalıtım yoluyla refahı ve çalışma koşullarını iyileştirmek ise onlar oda içine görünür ışık (Spectra 30 C film) hala% 70. Ayrıca, bu filmlerin hepsi UV ışınlarının% 99.5 emer ve 70 santigrat Cristal durumunda kızılötesi radyasyon (780 2,500nm için)% 90 kadar yansıtır.

Polikarbonat

Polikarbonat

SOLAR SCREEN® özellikle sentetik malzemelere uygulanabilir filmlerin kendi seri geliştirmiştir. Örneğin polikarbonat ve pleksicam kapaklar için.
Bunlar, farklı gereksinimleri koruma sağlar: Güneş, anti-UV, çizilmeye karşı dayanıklı, parlama önleyici veya gizlilik.

Anti-UV

Anti-UV

Güneş veya ayın renkli ürünlere ya da mobilya görünür, ultraviyole ya da kızılötesi ışınlar maruz ise, bu solan veya erken yaşlanmaya birçok durumda yol açabilir. Pencerenize dogru eklendiğinde, bizim özel olarak geliştirilmiş anti-UV filmlere zararlı UV ışınlarının, kızıl ötesi radyasyon ve görünür ışık önemli bir kısmını filtrer.

SOLAR VARNISH

SOLAR VARNISH

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.