Dikkatli bir şekilde her türlü cama uygulandığı zaman, kışın etkili izolasyon, yaz aylarında ise önemli avantajlar sağlar:
* Güneş ışınlarına bağlı ısınmada, ciddi bir azalma (% 98`e kadar kızılötesi radyasyonun yansıtılması);
* Parlamada azalma (% 99'a kadar parlamada azalma);
* Klimanın oluşturduğu maliyetlerde önemli bir azalma;
* UV güneş ışınlarının neredeyse tamamının emilimi 

Aynalı İç Cephe

Aynalı İç Cephe

SOLAR SCREEN® iç cephe kendinden yapışkanlı cam filmleri serisi, etkinligi ve dizaynı birleştirerek, parlamalara karşı estetik çözümler saglar.

Renkli İç Cephe

Renkli İç Cephe

SOLAR SCREEN® iç cephe renkli cam filmleri serisi farklı ve canlı bir estetik oluştururken, binanızin görünümüne renkli bir hava katar.

RENKSiZ İç Cephe

RENKSiZ İç Cephe

SOLAR SCREEN® doğal iç cephe plastik şeffaf cam filmleri serisi herhangi parlayan bir yüzeye zarif ve estetik bir çözüm sunar.

 

Aynalı Dış Cephe

Aynalı Dış Cephe

SOLAR SCREEN® dış cephe kendinden yapışkanlı cam filmleri serisi, etkinligi ve dizaynı birleştirerek, parlamalara karşı estetik çözümler saglar.

Renkli DIŞ CEPHE

Renkli DIŞ CEPHE

SOLAR SCREEN® renkli dış cephe filmleri eşsiz ve canlı bir görünüm oluşturarak binanın görünümünü güzelleştirir.

RENKSiZ DIŞ CEPHE

RENKSiZ DIŞ CEPHE

SOLAR SCREEN® doğal dış cephe filmleri etkinliği ve tasarımı birleştirir, her türlü geniş cam yüzeylerine estetik ve şık bir çözüm sunar.

özel dış cephe

özel dış cephe

SOLAR SCREEN® özel dış cephe filmleri, kompleks projelerinize en uygun çözümleri sunar. Sayısız uygulamalarda mükemmel şeffaflık ve yüksek performans değerleri gösterir.

Termal yalıtım

Termal yalıtım

Bugün her zamankinden daha fazla bir şekilde; herhangi bir projede listeye ilk yazılanlar, enerji tasarrufu, isolation ve CO2 emisyonlarıdır. 
SOLAR SCREEN® kızılötesi kamera yardımıyla camdaki ısı kaybının derecesini belirler ve buna göre yalıtım değerlerini tasarlar. (Özellikle SOLAR 65 C ve 80 C izolasyon filmlerinde). Iç mekan jaluzilerimizde ise ısının içeriden yansıtılması adına yüksek miktarda metalik parçacıklar bulunur ve soğuk cam ile temas etmez.

Çoklu Alaşımlı Cam Filmi

Çoklu Alaşımlı Cam Filmi

SOLAR SCREEN® Çoklu alaşımlı cam filmleri teknik olarak çok geliştirilmiştir. Bu filmler, özellikle seçici filtreleme için güneş ışığındaki dalga aralıklarını tanımlayacak şekilde tasarlanmıştır. Düşük ton ve mükemmel şeffaflığa sahiptir. Çoklu alaşımlı cam filmleri, yaşadığınız yerin ambiyansını ve çalışma şartlarınızı daha iyi hale getirebilmek için; ısı kazanımına karşı izolasyon sağlarken (Spectra 80 C film) görülebilir ışığın %70`inin de bulunduğunuz ortama geçmesini sağlar (Spectra 30 C film). Buna ek olarak, Celsius 70 Cristal filmiyle, UV ışınlarının %99.5`inin emilimini ve kızılötesi ışınlarının (780 ile 2,500 nm arası) % 90`ının yansıtılmasını sağlar.

Polikarbonat

Polikarbonat

SOLAR SCREEN® özellikle polikarbonat ve pleksicam gibi sentetik malzemelere uygulanabilenecek şekilde geliştirmiştir ve Güneş, anti-UV, çizilmeye karşı dayanıklılık, parlamayı önleme ve gizlilik gibi farklı gereksinimlere göre koruma sağlar.

Anti-UV

Anti-UV

Güneş veya ayın renkli ürünlere ya da mobilya görünür, ultraviyole ya da kızılötesi ışınlar maruz ise, bu solan veya erken yaşlanmaya birçok durumda yol açabilir. Pencerenize dogru eklendiğinde, bizim özel olarak geliştirilmiş anti-UV filmlere zararlı UV ışınlarının, kızıl ötesi radyasyon ve görünür ışık önemli bir kısmını filtrer.

SOLAR VARNISH

SOLAR VARNISH

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.