SOLAR SCREEN® to sława w dziedzinie folii samochodowych: szeroki wybór odcieni folii dyskrecja I prywatność przed wścibskimi oczami dodatkowa ochrona przed słońcem, redukcja ciepła (promienie IR) oraz promieni ultrafioletowych (przyczyna udaru u wrażliwych osób, takich jak dzieci) dodatkowa wytrzymałość konstrukcyjna szyb!

HP Metallised Premium

HP Metallised Premium

Metalizowane folie termokurczliwe Premium są opracowane z myślą o przyciemnianiu szyb we wszelkich pojazdach drogowych. Zapewniają najwyższą jakość I wydajność

IR nanoparticles

IR nanoparticles

IR nanoparticles folie termokurczliwe są opracowane z myślą o przyciemnianiu szyb we wszelkich pojazdach drogowych. Zapewniają najwyższą jakość I wydajność.

Anti-Carjacking

Anti-Carjacking

Włamania do samochodó poprzez rozbicie szyby nie jest rzadkośćią. SOLAR SCREEN® oferuje samochodowe folie anty-włamaniowe. Zupełnie transparentne modele lub tradycyjnie w czarnych stopniach przyciemnienia. Skuteczna ochrona która może całkowicie uniemożliwić próbę włamania do auta.

Non-Metallised Premium

Non-Metallised Premium

Nie-metalizowane folie termokurczliwe Premium są opracowane z myślą o przyciemnianiu szyb we wszelkich pojazdach drogowych. Brak metali w swojej konstrukcji ma wpływ na jakość połączeń radiowych wewnątrz samochodu.

Non-Metallised

Non-Metallised

Nie-metalizowane folie samochodowe są stosowane w celu nadania szybom niepowtarzalnego charakteru.
Colours

Colours

SOLAR SCREEN® oferuje pełną gamę stopni przyciemnienia folii samochodowych

Bodywork Protection

Bodywork Protection

Folie na karoserię od SOLAR SCREEN® to ochrona lakieru przed odpryskami, ryskami, insektami oraz solą w sezonie zimowym.

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.