Czy to w domu, w pracy czy w miejscach publicznych… wypadki i akty wandalizmu mogą powodować tragiczne skutki. Aby ograniczyć możliwość zranienia przez szybę, rozbitą na tysiące małych kawałków, SOLAR SCREEN® przygotował specjalnie dla Państwa serię folii bezpiecznych które gwarantują ochronę 24h. Przeznaczone do zamontowania na każdej szybie, gwarantują ochronę przez długie lata. Transparentne oraz barwione folie, przekształcają dowolną szybę w wysoce odporną taflę!

Transparent

Transparent

Wzmocniony klej, grubość i transparentność, wszystko to by sprostać najwyższym wymaganiom i zapewnić bezpieczeństwo przed rozbitym szkłem.

Combination

Combination

Folie 2 w 1 od SOLAR SCREEN® to kombinacja wysokiej wydajności, dyskretności i bezpieczeństwa dla wszystkich Twoich szyb

Special

Special

Zaprojektowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa, specjalne folie od SOLAR SCREEN® znajdują swoje zastosowanie chociażby w halach sportowych i w studiach tanecznych..

Anti-fog

Anti-fog

Folia Anty Fog to duża ulga dla takich miejsc jak łazienki, baseny, witryny sklepowe itp… dzięki temu produktowi już nigdy więcej nie będziemy mieli problemy z zaparowaną szybą!

Anti-Graffiti

Anti-Graffiti

Utrzymanie powierzchni przeszklonych w miejscach publicznych to nie lada wyzwanie. SOLAR SCREEN® oferuje Państwu specjalne folie Anty-Graffiti jako element skutecznej i ekonomicznej ochrony przed aktami wandalizmu. Warstwa odporna na zarysowania oraz możliwość ochrony przed farbami, sprayami itp... to ogromna zaleta i duża oszczędność na wymianie szyb. Możliwość usunięcia niektórych typów atramentu i farb z powierzchni folii za pomocą alkoholu to niebywała cecha. W przypadku środków których usunąć z powierzchni się nie da, folia jest łatwo usuwalna i można ją natychmiast zastąpić nową. Co więcej, folia posiada certyfikat ognio-odporności M1, odporna na płomienie i gwarantuje Państwu ochrone w przypadku stłuczenia. Aby ułatwić usuwalność folii, rekomendujemy dodać więcej mydła aby zmniejszyć lepkość kleju: 20ml do 1litra wody.

Anti-Carjacking

Anti-Carjacking

Włamania do samochodó poprzez rozbicie szyby nie jest rzadkośćią. SOLAR SCREEN® oferuje samochodowe folie anty-włamaniowe. Zupełnie transparentne modele lub tradycyjnie w czarnych stopniach przyciemnienia. Skuteczna ochrona która może całkowicie uniemożliwić próbę włamania do auta.

Sitemap
By continuing your browsing on our site, you agree to the use of Cookies to propose you targeted offers adapted to your interests, but also to make statistics of your visit in order to improve your experience as a client or prospect.