SOLAR SCREEN® taip pat rupinas ir automobilių pramonę. Plėvelės skirtos automobiliams suteikia:

  • geresnį estetinį vaizdą, siūlant įvairias spalvas;
  • apsaugą nuo pašalinių įžvalgių akių;
  • papildomas apsaugos lygis nuo saulės spindulių, atspindint infraraudonus spindulius (karščio priežastis) ir UV-spindulių (saulės smugių priežastis ypač pas vaikus);
  • papildomą struktūrinį atsparumą jūsų langams, pasirenktos tamsintis plėvelės efektyviai suderina apsaugą ir privatumą.
HP metalizuotos Premium

HP metalizuotos Premium

Metalizuotos HP Premium plėvelės specialiai sukūrtos tamsinti automobilių langus, užtikrinant maksimaliai kokybišką montavimą ir darbą.

Permatomos nuo saulės

Permatomos nuo saulės

IR nanoparticles

IR nanoparticles

IR nanoparticles plėvelės specialiai sukūrtos tamsinti automobilių langus, užtikrinant maksimaliai kokybišką montavimą ir darbą.

apsaugančios nuo automobilių vogimo

apsaugančios nuo automobilių vogimo

Nutikus vagystei daugybė stiklo šukių skrėja automobilio salone, kai stiklas yra sudaužtas iš išorės. Arba iš keleivio pusės, kai vogiamas rankinukas arba iš vairuotojo pusės, kai norima užgrobti patš automobilį.

SOLAR SCREEN® siūlo apsaugančias nuo automobilio vogimo plėvelių asortimentą.Šios plėvelės (tamsintos arba permatomos) padidina stiklo atsparumą, efektyviai padidina įsibrovimo į automobilio saloną laiką, ir sumažinant skrėjančių stiklo šukių kiekį. Tamsintos plėvelėsvsuteikia papildomą apsaugą automobilio salonui pašalinių akių.

Nemetalizuotos Premium

Nemetalizuotos Premium

Nemetalizuotos Premium automobilių plėvelės specialiai sukūrtos tamsinti automobilių stiklus. Šios plėvelės suteikia ypatingas neutralias savybes, kadangi jų sudėtyje nėra metalo dalelių. Tai labiausiai naudinga transporto priemonėms, turinčioms antenas po galiniu stiklu, kadangi plėvelės netrukdo radio bandų plitimui.

Nemetalizuotos

Nemetalizuotos

Nemetalizuotos automobilių plėvelės gali būti naudojamos tamsinant automobilių stiklus nuo lengvo tamsinimo iki itin sodraus.

Spalvotos

Spalvotos

SOLAR SCREEN® siūlo platų tamsintų automobilinių plėvelių (pilnai arba laipsniškai) asortimentą.

Dažų apsauga

Dažų apsauga

SOLAR SCREEN® automobilių apsauginės plėvelės yra klijuojamos tiesiai prie kėbulo dalių, apsaugant jas nuo smulkių pažeidimų (pvz., smulkių žvyro įbrėžimų), įbrėžimų, vabzdžių. Šios plėvelės padės išsaugoti ir apsaugoti automobilių gamyklinius dažus.

Sitemap
Tęsdami naršymą mūsų svetainėje sutinkate naudoti slapukus, kad pasiūlytumėte tikslinius pagal jūsų interesus pritaikytus pasiūlymus, bet ir pateiktumėte savo apsilankymo statistiką, kad galėtumėte patobulinti savo patirtį kaip klientą ar perspektyvą.