Pasaulyje, kur vizuali komunikacija yra absoliuti būtinybė, didelios langų erdvės tapo itin populiariais marketingo vektoriais reklamuotojams. Mūsų tamsintos plevelės suteikai įvairias spalvų galimybes jūsų išskirtiniam langų dizainui nesumažinant stiklo šviesos perdavimo savybių.

Keičianti spalvas

Keičianti spalvas

Mūsų keičiančios spalvą plėvelės su apšerkšnijusio stiklo efektu idealiai tinka privatumo užtikrinimui privačiuose arba viešose patalpose. Šios plėvelės gali būti naudojamos siekiant visiškai arba iš dalies apriboti matomumą patalpose pvz., Laboratorijose, sandėliavimo patalpose, pagalbinėse patalpose ir kt.

Šios, dažniausiai nepermatomos plėvelės, labai efektyvios mažinant saulės spindulius, leidžia ne tik neprarasti natūralaus apšvietimo privalumus, bet tuo pat metu apsaugo nuosmalsių akių.

Mikro perforuota (plėvelė)

Mikro perforuota (plėvelė)

Dry Erase Board

Dry Erase Board

Sitemap
Tęsdami naršymą mūsų svetainėje sutinkate naudoti slapukus, kad pasiūlytumėte tikslinius pagal jūsų interesus pritaikytus pasiūlymus, bet ir pateiktumėte savo apsilankymo statistiką, kad galėtumėte patobulinti savo patirtį kaip klientą ar perspektyvą.