Namuose, darbe arba viešose vietose vandalizmo aktai gali paversti stiklą tūkstančių aštrių potencialiai pavojingų šukių, skrendančių į visas puses. SOLAR SCREEN® apsaugančios plievelės gali būti naudojamos bet kuriame stiklianiame paviršiuje ir suteikti apsaugą visą parą daugybei ateinančių metų, kuri nereikalauja priežiūros. Panaudota ant paprasto stiklo paviršiaus, mūsų permatomos ir tamsintos apsaugos plėvelės saugiai susijungia su paviršiumi ir paverčia jį aukšto atsparumo apsauginiu stiklu.

Skaidrios

Skaidrios

Turint papildomą storį ir specialų sustiprintą lipnų sluoksnį, skaidrios apsaugės plėvelės skirtos vidiniam ir išoriniam naudojimui. Jos užtikrina veiksmingą apsaugą nuo stiklo dužių ir kitų žalos rūšių.

Combination

Combination

2 in 1 Apsauginių SOLAR SCREEN®plėvelų junginys siūlo aukšto efektyvumo, elegancijos ir apsaugančių savybių junginį visiems jūsų langams.

 

 

 

Specialios

Specialios

Specialiai sukurtos suteikti ypač aukštą apsaugos lygį langams ir veidrodžiams, Specialios Apsauginės SOLAR SCREEN® plėvelės yra idealus pasirinkimas tokioms patalpoms, kaip sporto salės arba šokių studijos.

Nerasojančios

Nerasojančios

Savo savybių dėka, nerasojančios plėvelės dažniausiai naudojamos ant parduotuvių vitrinų, vonios kambariuose, sporto salėse arba baseinuose. Plėvelės padeda išvengti paviršių rasojimo patalpose, kur yra temperatūrų skirtumai.

Anti-Graffiti

Anti-Graffiti

Stiklo paviršių priežiūra privačiose ir viešosiose vietose, kur dažnai įvyksta vandalizmo aktai, greitai gali tapti itin svariu išlaidų šaltiniu.

specialios SOLAR SCREEN® Anti-Graffiti plėvelės yra jūsų sajungininkas užtikrinant nebrangų ir veiksmingą apsaugos būdą.

Įbrėžimams atsparus paviršius suteikia apsaugančioms plėvelėms papildomą apsaugą nuo smulkių paviršiaus sugadinimų, taip pat nuo užrašų, padarytų rašalu arba dažais, kagangi jie gali būti lengvai pašalinti spiritu, nebijant sugadinti plėvelę. Pagrindinis pliusas yra tai, kad esant giliems sugadinimams, jums neteks investuoti daug lėšų į plėvelės pakeitimą.

Taip šios plėvelės turi M ugniai atsparią sertifikaciją, kas leidžia joms ilgą laiką atlaikyti atvirą ugnį, tuo pačiu apsaugant patalpas nuo stiklo šukių, esant išoriniam poveikiui.

Siekiant palengvinti plėvelės keitimą vietose, kuriose vandalizmo aktai pasikartoja dažnai, rekomenduojama prieš padengiant plėvelę nuplauti stiklą švelniu muilo tirpalu, tai šiek tiek sumažins klijų sluoksnio lipnias savybes. Įpilkite 2 ml indų ploviklio į 1 litrą vandens, kad būtų lengviau nuardyti plėvelę arba bet kokius lipniojo sluoksnio likučius.

apsaugančios nuo automobilių vogimo

apsaugančios nuo automobilių vogimo

Nutikus vagystei daugybė stiklo šukių skrėja automobilio salone, kai stiklas yra sudaužtas iš išorės. Arba iš keleivio pusės, kai vogiamas rankinukas arba iš vairuotojo pusės, kai norima užgrobti patš automobilį.

SOLAR SCREEN® siūlo apsaugančias nuo automobilio vogimo plėvelių asortimentą.Šios plėvelės (tamsintos arba permatomos) padidina stiklo atsparumą, efektyviai padidina įsibrovimo į automobilio saloną laiką, ir sumažinant skrėjančių stiklo šukių kiekį. Tamsintos plėvelėsvsuteikia papildomą apsaugą automobilio salonui pašalinių akių.

Sitemap
Tęsdami naršymą mūsų svetainėje sutinkate naudoti slapukus, kad pasiūlytumėte tikslinius pagal jūsų interesus pritaikytus pasiūlymus, bet ir pateiktumėte savo apsilankymo statistiką, kad galėtumėte patobulinti savo patirtį kaip klientą ar perspektyvą.