Teisingai pritaikitos nuo saulės dengiančios plevelės suteikia efektyvią šilumos izoliaciją žiemą bei daug kitų privalumų vasaros mėnesiais:
* Didelis saulės šilumos sumažėjimas (atspindi iki 98% infraraudonųjų spindulių);
* saulės atspindžių (sumažina iki 99%);
* didelis išlaidų sumažėjimas kondicionavimui;
* Beveik pilną UV-spindulių pasisavinimą.
Nuo saulės dengiančios plevelės padeda pagerinti bendrą šilumos izoliacijos lygį bei pilnai pašalinti oro kondicionavimo poreikį.

Vidinės veidrodinės

Vidinės veidrodinės

SOLAR SCREEN® langų vidinių veidrodinių plėvelių asortimentas sėkmingai sujungia efektyvų ir stilingą dizainą, siūlanti elegantišką ir estetinį sprendimą dengiant bet kokį didelį stiklo plotą.

Vidinės spalvotos

Vidinės spalvotos

SOLAR SCREEN® tamsintų langų vidinių plėvelių spalvų asortimentas pagerina bet kokio pastato išvaizdą, sukuriant išskirtinę ir sodrią išorinę estetiką.

Vidinės Neutralios

Vidinės Neutralios

SOLAR SCREEN® langų vidinių neutralių plastikinių plėvelių asortimentas siūlo diskretų ir elegantišką estetinį sprendimą bet kokiam stiklo plotui.

 

Išoninės veidrodinės

Išoninės veidrodinės

SOLAR SCREEN® langų išorinių veidrodinių plėvelių asortimentas sujungia efektyvų ir stilingą dizainą, siūlanti elegantišką ir estetinį sprendimą dengiant bet kokį didelį stiklo plotą.

Išorinės Spalvotos

Išorinės Spalvotos

SOLAR SCREEN® tamsintų langų išorinių plėvelių spalvų asortimentas pagerina bet kokio pastato išvaizdą, sukuriant išskirtinę ir sodrią išorinę estetiką.

Išorinės Specialios

Išorinės Specialios

SOLAR SCREEN® langų išorinių specialių plėvelių asortimentas yra optimaliausias sprendimas jūsų sunkiausiam projektui, pristatant aukštą efektyvumą ir plėvelės skaidrumą.

Termalinė izoliacija

Termalinė izoliacija

Šiandien energijos taupymas, izoliacija ir CO2 išmetimo mažinimas yra svarbesni nei bet kada. Šie klausimai yra visų šalių darbotvarkėje.
Naudojant infraraudonųjų spindulių kamerą SOLAR SCREEN pavyko nustatyti šilumos nuostolių lygį esant stiklo paviršiams. Remiantis šiais eksperimentais, mes taip pat nustatėme reikšmingas plėvelinių žaliuzių ir paprastų plėvelių izoliacinias savybes, ypač SOLAR 65 C ir 80 C. Pastarosios yra sudarytos iš daug metalinių dalelių (kad šiluma būtų atvaizduojama atgal į patalpą) ir nėra veikiamos šalto išorinio stiklo.

Daugiasluoksnės spektrinio selektyvinio veikimo plėvelės

Daugiasluoksnės spektrinio selektyvinio veikimo plėvelės

SOLAR SCREEN daugiasluoksnės plėvelės yra labiausiai techniškai pažengusios. Šios plėvelės buvo suprojektuotos siekiant užtikrinti selektyvų poveikį saulės spektrui. Jos apibūdinamos šviesiu atspalviu ir absoliučiu skaidrumu. Šios pažangios plėvelės pagerina erdves namuose ar biure, saulės šilumos izoliacijos būdu (Spektra 80 C), tuo tarp praleidžiant 70% matomos šviesos (Spektra 30 C). Be to, šios plėvelės sugeria iki 99,5% UV spindulių ir atspindi iki 90% IR spindulių (su bangomis nuo 780 iki 2,500nm), kai kalbama apie Celsius 70 Cristal modelį.

Polikarbonatinės

Polikarbonatinės

SOLAR SCREEN® sukūrė plėvelių asortimentą, kurios gali būti montuojamos ant tokių sintetinių medžiagų, kaip polikarbonatas arba organinis stiklas.
Plėvelės suteikia medžiagoms tokias savybes, kaip: apsauga nuo saulės šilumos, apsauga nuo UV spindulių, apsauga nuo įbrėžimų, saulės atspindžių sumažinimas, privatumas.

Anti-UV

Anti-UV

Daugybė spalvotų daiktų yra įtakojami tiesioginių saulės spindulių (arba mėnulio atspindžių), sudarančių matomą UV ir infraraudonųjų spindulių spektrą, dėl ko su laiku blunka ir praranda spalvą. Mūsų Anti-UV plėvelės, atsargiai priklijuotos ant jūsų langų filtruos žalingus UV spindulius ir taip pat infraraudonuosius spindulius bei matomą spektrą.

SOLAR VARNISH

SOLAR VARNISH

Sitemap
Tęsdami naršymą mūsų svetainėje sutinkate naudoti slapukus, kad pasiūlytumėte tikslinius pagal jūsų interesus pritaikytus pasiūlymus, bet ir pateiktumėte savo apsilankymo statistiką, kad galėtumėte patobulinti savo patirtį kaip klientą ar perspektyvą.