SOLAR SCREEN® se hodí i pro automobilový průmysl. Naše okenní fólie nabízejí následující:

  • vylepšená estetika s možností výběru z dostupných barev;
  • diskrétnost a soukromí před zvědavými pohledy;
  • další úroveň ochrany proti účinkům slunce tím, že odrážejí infračervené paprsky (zdroj tepla) a ultrafialové paprsky (příčina úpalů, zejména u zranitelnějších jedinců, jako jsou děti);
  • zvýšenou konstrukční pevnost vašich čelních skel, vybrané tónované fólie účinně spojují bezpečnost a soukromí.
HP metalizované Premium

HP metalizované Premium

Protisluneční fólie HP metalizované Premium jsou speciálně navrženy pro tónování oken vozidel a zaručují nejvyšší úroveň kvality při jejich aplikaci a špičkové vlastnosti.

Protisluneční průhledné

Protisluneční průhledné

IR nanoparticles

IR nanoparticles

Smršťovací fólie IR nanoparticles jsou speciálně navrženy pro tónování oken vozidel a zaručují nejvyšší úroveň kvality při jejich aplikaci a špičkové vlastnosti.

Fólie proti vloupání do aut

Fólie proti vloupání do aut

Vloupání do aut zahrnuje úmyslné rozbití okna vozidla zvenčí, buď na straně spolujezdce za účelem krádeže kabelky či tašky, nebo na straně řidiče s cílem odcizit vozidlo.

Firma SOLAR SCREEN® nabízí celou řadu bezpečnostních fólií proti vloupání do automobilů. Tyto ochranné fólie mohou být zbarvené nebo čiré, a propůjčují oknům vozidel dodatečnou pevnost, účinně zpomalují jakýkoliv pokus o vniknutí a zabraňují rozbití skla. Tónované fólie zvyšují bezpečnost tím, že zabraňují zvědavým pohledům do vozidla a na předměty, které jsou uvnitř.

Nemetalizované Premium

Nemetalizované Premium

Nemetalizované automobilové fólie Premium jsou speciálně navrženy pro tónování oken vozidel. Tyto fólie mají velice neutrální vlastnosti, protože jejich složení obsahuje kovy jakéhokoliv druhu. Vozidla vybavená anténou v zadním skle využijí nejlépe vlastnosti tohoto typu fólií pro provoz bez jakéhokoli rušení.

Nemetalizované

Nemetalizované

Nemetalizované automobilové fólie mohou být použity k zajištění mírného až rozsáhlého tónování oken vozidla. 

Tónované fólie

Tónované fólie

Firma SOLAR SCREEN® nabízí široký výběr plně tónovaných nebo odstupňovaných tónů automobilových okenních fólií.

Ochrana laku

Ochrana laku

Fólie SOLAR SCREEN® chránící lak automobilů se aplikují přímo na panely karoserií vozidel, což poskytuje účinnou ochranu proti nárazům drobných předmětů (např. prevence poškození úlomky kamenů), škrábancům, hmyzu nebo opotřebení. Tyto fólie slouží jako prevence proti poškození a ochrana původního laku vozidla. 

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.