Ve světě, kde je vizuální komunikace naprosto nezbytná, se velké rozlohy okenních ploch staly pro inzerenty prémiovými vizuálními prostředky marketingu. Naše tónované fólie vám poskytnou barevné možnosti při vytváření originálních a jedinečných vzorů na okenních plochách, aniž by došlo ke zhoršení vlastností prostupu světla sklem.

Opalescent

Opalescent

Naše bílé matné fólie na ochranu soukromí jsou ideální pro zajištění soukromí v určených oblastech ve veřejných nebo soukromých prostorách. Mohou být použity velmi efektivně tam, kde je nutné zcela nebo částečně omezit viditelnost do určitých prostor, jako jsou kanceláře, sklady, laboratoře atd.

Tato velmi neprůhledná fólie je mimořádně účinná při redukci oslnění slunečními paprsky, zaručuje soukromí před zvědavými pohledy, ale přesto umožňuje určitý stupeň přenosu světla, takže neomezuje výhody přirozeného osvětlení.

Mikro-perforované

Mikro-perforované

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.