SOLAR SCREEN® adhezivní designové fólie obohatí vaše okolní prostředí o dotek soukromí, aniž by došlo k omezení přenosu světla. Umožňují vám přizpůsobit design oken nebo zvýraznit vstup do prostoru. Pokud dojde k náhodnému rozbití skla, zajišťují tyto fólie vyšší bezpečnost tím, že drží střepy rozbitého skla pohromadě. V neposlední řadě nevyžadují specializovanou údržbu a zajišťují 95% absorpci ultrafialových paprsků, což je hlavní příčina zbarvení nábytku.

Opalescent

Opalescent

Naše bílé matné fólie na ochranu soukromí jsou ideální pro zajištění soukromí v určených oblastech ve veřejných nebo soukromých prostorách. Mohou být použity velmi efektivně tam, kde je nutné zcela nebo částečně omezit viditelnost do určitých prostor, jako jsou kanceláře, sklady, laboratoře atd.

Tato velmi neprůhledná fólie je mimořádně účinná při redukci oslnění slunečními paprsky, zaručuje soukromí před zvědavými pohledy, ale přesto umožňuje určitý stupeň přenosu světla, takže neomezuje výhody přirozeného osvětlení.

Colour Mat

Colour Mat

Ve světě, kde je naprosto nezbytná vizuální komunikace, se velké plochy oken staly pro inzerenty hlavními marketingovými prostředky.

Charakteristickým a odlišujícím znakem polyesterových fólií SOLAR SCREEN® je jejich schopnost zajistit neomezenou viditelnost a transparentnost. Díky široké škále originálních barev, ze kterých si můžete vybírat, jsou tyto tónované fólie nákladově efektivním způsobem, jak vytvořit atraktivní prostory v duchu současných trendů. Propůjčují nádech barevnosti všem zaskleným plochám, uvnitř budovy i v exteriéru. Tyto barevné, ale průhledné okenní fólie obsahují vysoce odolné akrylové lepidlo a jsou opatřeny speciální vrstvou odolnou proti poškrábání, aby byla zaručena jejich snadná údržba a dlouhotrvající lesk.

 

Barevné transparentní

Barevné transparentní

Transparentní barevné fólie SOLAR SCREEN® jsou speciálně navrženy tak, aby se daly aplikovat na vnitřní stranu oken, a jsou k dispozici ve 13 různých barvách. Tyto fólie na bázi polyesteru si zachovávají pozoruhodnou transparentnost. Tyto fólie přispějí po aplikaci na libovolný skleněný povrch okamžitě k vytvoření příjemné a osobní atmosféry.

Blackout

Blackout

Zatemňovací okenní fólie SOLAR SCREEN® zamezují průniku světla a zajišťují naprosté soukromí před zvědavými pohledy.

MATNÝ POVRCH

MATNÝ POVRCH

Firma SOLAR SCREEN® nabízí velký výběr samolepicích fólií s moderními motivy a vzory, které zajistí ochranu soukromí a zároveň vám umožní přizpůsobit okna, příčky nebo jiné zasklené plochy podle představ.

MATNÉ LINIE

MATNÉ LINIE

Matné fólie propůjčují oknům dekorativní vzhled a zároveň zajišťují soukromí před zvědavými pohledy.

MATNÉ S OBRÁZKY

MATNÉ S OBRÁZKY

Matné fólie propůjčují oknům dekorativní vzhled a zároveň zajišťují soukromí před zvědavými pohledy.

MATNÉ TVARY

MATNÉ TVARY

Matné fólie propůjčují oknům dekorativní vzhled a zároveň zajišťují soukromí před zvědavými pohledy.

BÍLÝ POVRCH

BÍLÝ POVRCH

Řada SOLAR SCREEN® Designové pruhy zahrnuje velký výběr samolepicích dekorativních fólií se vzory, jako jsou: velké horizontální pruhy, matné pásy, proužky s efektem vizuálního ochrany atd. 

BÍLÉ LINIE

BÍLÉ LINIE

BÍLÉ TVARY

BÍLÉ TVARY

ČERNÉ

ČERNÉ

ŠEDÉ

ŠEDÉ

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.