Ať už doma, v práci nebo ve veřejných prostorech mohou nehody a akce vandalismu způsobit rozbití skleněné tabule na tisíce menších a potenciálně škodlivých kusů létajícího skla. Bezpečnostní fólie SOLAR SCREEN® mohou být aplikovány na jakýkoliv povrch skla a jsou schopné poskytovat ochranu po dobu 24 hodin bez jakékoli další údržby v budoucnosti. Při použití na jakékoli obyčejné tabuli skla se naše průhledné a tónované bezpečnostní fólie bezpečně spojí s proskleným povrchem a okamžitě jej přemění na vysoce odolné bezpečnostní sklo.

Průhledné

Průhledné

Díky své mimořádné tloušťce a speciálně vyztužené vrstvě lepidla jsou průhledné ochranné fólie určeny pro vnitřní i venkovní použití. Poskytují účinnou ochranu proti létajícím úlomkům skla a dalším druhům poškození.

Kombinace

Kombinace

Kombinované bezpečnostní fólie 2 v 1 SOLAR SCREEN® jsou kombinací špičkových vlastností, diskrétnosti a bezpečnostních aspektů, což je výhodou pro všechna vaše okna.

 

 

 

Speciální druhy

Speciální druhy

Fólie SOLAR SCREEN® Special Security jsou speciálně navrženy tak, aby umožňovaly vyšší úroveň bezpečnosti zrcadel a oken, a jsou ideální pro použití v prostorách, jako jsou sportovní haly nebo taneční studia.

Anti-fog

Anti-fog

Fólie proti zamlžení, které jsou v široké míře oceňovány pro svoje vlastnostmi při aplikaci na výlohách, v koupelnách, sportovních halách nebo bazénech, zabraňují zamlžení oken a zrcadel v situacích, kdy se okolní teploty mohou značně lišit.

Anti-Graffiti

Anti-Graffiti

Údržba prosklených ploch ve veřejných a soukromých prostorách, které jsou postiženy vandalismem, jako je graffiti nebo poškrábání, se může snadno stát zdrojem značných výdajů.

Speciální okenní fólie SOLAR SCREEN® proti poškození graffiti je spojencem při snaze poskytnout nákladově efektivní a účinnou ochranu.

Povrchová úprava odolná proti poškrábání je pro tyto bezpečnostní fólie přidanou ochranou proti lehkému poškrábání povrchu, stejně jako proti určitým inkoustům nebo barvám, které lze v tomto případě pouze otřít alkoholem bez obav o poškození fólie. Velkou výhodou těchto fólií je, že i když škrábance odolávají všem pokusům o odstranění nebo jsou příliš hluboké, je možné fólii kompletně odstranit a nahradit ji novou bez nutnosti dalších nákladných zásahů.

Tyto fólie jsou navíc certifikovány jako ohnivzdorné podle požadavků třídy M1, jsou schopny odolat značnému vystavení plamenům a v případě nárazu bezpečně drží rozbité sklo pohromadě.

Pro usnadnění při odstraňování okenních fólií v místech s vysokým výskytem škrábanců nebo graffiti se doporučuje, aby se při pokládce fólie použilo jednoduše více mýdla, aby se mírně snížily její adhezivní vlastnosti. Přidejte 2 cl mycí kapaliny do 1 litru vody za účelem usnadnění při odstraňování fólie spolu s veškerými zbytky lepidla z proskleného povrchu.

Fólie proti vloupání do aut

Fólie proti vloupání do aut

Vloupání do aut zahrnuje úmyslné rozbití okna vozidla zvenčí, buď na straně spolujezdce za účelem krádeže kabelky či tašky, nebo na straně řidiče s cílem odcizit vozidlo.

Firma SOLAR SCREEN® nabízí celou řadu bezpečnostních fólií proti vloupání do automobilů. Tyto ochranné fólie mohou být zbarvené nebo čiré, a propůjčují oknům vozidel dodatečnou pevnost, účinně zpomalují jakýkoliv pokus o vniknutí a zabraňují rozbití skla. Tónované fólie zvyšují bezpečnost tím, že zabraňují zvědavým pohledům do vozidla a na předměty, které jsou uvnitř.

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.