Při pečlivém použití na jakýkoliv typ zasklení poskytují protisluneční fólie v zimě účinnou tepelnou izolaci a mají řadu dalších důležitých výhod v letních měsících:
* výrazné snížení solárního tepelného zisku (odráží až 98 % infračerveného záření);
* protisluneční funkce (snížení oslnění o 99 %);
* podstatné snížení nákladů na klimatizaci;
* téměř kompletní absorpce UV slunečního záření.
Protisluneční fólie pomáhají zlepšit celkovou úroveň izolace a mohou pomoci snížit nebo dokonce eliminovat potřebu klimatizace.

Interiérové zrcadlové fólie

Interiérové zrcadlové fólie

Interiérové zrcadlové fólie SOLAR SCREEN® jsou samolepicí okenní fólie, které úspěšně kombinují efektivitu a design, a nabízejí elegantní estetické řešení, které zlepší vzhled veškerých zasklených ploch velkých rozměrů.

Interiérové barevné fólie

Interiérové barevné fólie

Interiérové barevné okenní fólie SOLAR SCREEN® zlepšují vzhled budovy a vytvářejí výrazný a živý venkovní estetický dojem.

Interiérové neutrální fólie

Interiérové neutrální fólie

Interiérové neutrální fólie SOLAR SCREEN® jsou plastové průhledné okenní fólie, nabízející diskrétní a elegantní estetické řešení, které zlepší vzhled všech prosklených povrchů.

 

Exteriérové zrcadlové fólie

Exteriérové zrcadlové fólie

Exteriérové zrcadlové okenní fólie SOLAR SCREEN® v sobě spojují efektivitu a stylový design, a nabízejí elegantní a estetické řešení pro zlepšení vzhledu všech zasklených ploch velkých rozměrů.

Exteriérové barevné fólie

Exteriérové barevné fólie

Exteriérové fólie SOLAR SCREEN® řady Colour zlepšují vzhled každé budovy a vytvářejí výrazný a živý venkovní estetický vzhled.

Exteriérové neutrální fólie

Exteriérové neutrální fólie

Exteriérové neutrální kenní fólie SOLAR SCREEN® v sobě spojují efektivitu a diskrétní design, a nabízejí elegantní estetické řešení pro zlepšení vzhledu všech oken a prosklených povrchů.

Exteriérové speciální fólie

Exteriérové speciální fólie

Exteriérové speciální fólie SOLAR SCREEN® jsou optimálním řešením pro vaše nejsložitější požadavky na projekt, jejich přínosem jsou vynikající vlastnosti a transparentnost při jakékoli aplikaci.

Tepelná izolace

Tepelná izolace

Potřeba úspory energie, izolace a snižování emisí CO2 jsou nyní více než kdy jindy na denním pořádku.
Pomocí infračervené kamery stanovila firma SOLAR SCREEN® míru tepelných ztrát přes sklo. Jako výsledek jsme také pozorovali významné izolační vlastnosti našich fólií – zejména izolačních fólií SOLAR 65 C a 80 C – a také rolet se stínící fólií. Ty obsahují vysokou koncentraci kovových částic (odrážejí proto teplo dovnitř) a nedotýkají se studeného skla.

Vícevrstvé spektrálně selektivní fólie

Vícevrstvé spektrálně selektivní fólie

Vícevrstvé okenní fólie SOLAR SCREEN® jsou technicky velmi pokročilé. Vícevrstvé fólie jsou pečlivě navrženy tak, aby působily selektivně na spektrum slunečního světla. Tyto pokročilé fólie, které jsou charakteristické jemným odstínem barvy a absolutní transparentností, zlepšují životní a pracovní podmínky okolního prostředí tím, že poskytují izolaci před teplem ze slunečního záření (fólie Spectra 80 C) a zároveň umožňují průchod až 70 % viditelného světla (fólie Spectra 30 C). Tyto fólie navíc absorbují 99,5 % všech UV paprsků a odrážejí až 90 % infračerveného záření (780 až 2 500 nm) v případě modelu Celsius 70 Cristal.

Polykarbonát

Polykarbonát

Firma SOLAR SCREEN® vyvinula produktovou řadu fólií, které lze aplikovat na syntetické materiály, jako je polykarbonát a plexisklo.
Zajišťují ochranu před různými typy poškození, včetně: ochrany proti slunci, proti UV záření, proti poškrábání, redukce slunečního záření a ochrany soukromí.

Ochrana proti UV záření

Ochrana proti UV záření

Vystavení viditelným, ultrafialovým a infračerveným paprskům pocházejícím ze Slunce či Měsíce může způsobit, že mnohé barevné předměty nebo nábytek vyblednou nebo se zhorší jejich vlastnosti. Naše protisluneční fólie proti UV záření jsou pečlivě aplikovány na okna a jsou speciálně navrženy tak, aby odfiltrovaly škodlivé UV záření a také značné množství infračerveného a viditelného světla.

SOLÁRNÍ LAKOVANÉ

SOLÁRNÍ LAKOVANÉ

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.