Doporučení od našich zákazníků

Připojte se k mnoha společnostem po celém světě, které věří firmě SOLAR SCREEN®, že splní jejich požadavky na rolety a okenní fólie.

solarscreen

Jako manažera výstavby, který se specializuje na inovativní témata, mne fólie Cover Styl‘ okamžitě zaujaly. Pro Club Med Group je Cover Styl' ideálním řešením pro renovaci našich prázdninových vesnic, a je rovněž dobrou náhradou namísto různých tesařských prací při renovaci dveří, konstrukčních prvků a nábytku. Toto technické řešení má dvojí výhodu: implementace a rychlost mají pozitivní ekonomické dopady, neboť aplikace těchto fólií vyžaduje méně času než běžné postupy při renovacích. Dekorativní možnosti, struktury a různé barvy nabízejí designérům větší výběr než je tomu u klasických výrobků. Po první a velmi dobré zkušenosti jsou fólie Cover Styl' nyní součástí našich referencí v oblasti produktů.


CLUB MED, FRANCE
Frédéric DAVI - Deputy Director of Constructions (Europa and Africa)

solarscreen

Tuto fólii (Spectra 40) používáme již 10 let a domníváme se, že je nejlepší na trhu díky čirému provedení, špičkovým vlastnostem a snadné instalaci. Ochrana proti UV záření v kombinaci s redukcí tepla se pro naše účely perfektní v oranžériích, atriích a v prostorech se skleněnými střechami. Tuto fólii bychom našim zákazníkům vždy doporučili.


CSC WINDOW FILMS & BLINDS LTD, UNITED KINGDOM
Jed SOUTHGATE - Technical Advisor/Surveyor

solarscreen

Toto řešení je jiné než tradiční. Krátce řečeno: Cover Styl‘ zcela splňuje naše očekávání dlouhodobé renovace. Ve velmi krátké době jsme zrenovovali více než 190 pokojů, a toto velmi inovativní řešení doporučujeme pro jeho rychlou aplikaci a odolnost fólií. Má také velmi konkurenceschopnou cenu, díky které je to bezkonkurenční výrobek!


CLUB MED, FRANCE
Denys ROYER - Club Med Consultant

solarscreen

195 pokojů již vypadalo zastarale, a fólie Cover Styl' nám umožnily je modernizovat na současnou úroveň, aniž by se změnil veškerý nábytek. U fólií Styl 'se nám podařilo najít podobný odstín dřeva a sladěnou červenou barvu tak, jak jsme potřebovali. Tato volba nám umožnila vyhnout se demolici stávajícího nábytku a zjednodušit vytvoření pracovního prostředí ve velmi krátkém čase. Flexibilita, rychlost a cena fólií Cover Styl‘ nám umožnily provést renovaci prvků namísto nutnosti jejich výměny. Z tohoto důvodu jsme také byli schopni renovovat část nábytku a výtahy, což nebylo původně do projektu zahrnuto.


AGENCY PHILIPPE PROST, FRANCE
Marie PROST - Architect

solarscreen

Firma CSC Window Films je mimořádně spokojena s výrobkem Clear 1 UVC. Naše práce zahrnuje ochranu cenností, obrazů a vybavení v rámci National Trust, National Trust for Scotland, English Heritage, Stately Homes a the Historic House Association. Většina našich nemovitostí je sledována kurátory a pracovníky archivu, a je pravidelně kontrolováno UV záření s cílem zajistit, aby toto záření nebylo na škodlivé úrovni. Pracujeme také podle kodexu „National Trust Code of Practice“ pro zachování sbírek na původním místě (in situ), který stanovuje množství světla, které smí „být vpuštěno“ do nemovitostí chráněných jako dědictví. S fólií se velmi dobře pracuje a je opticky čirá – my ve firmě @ CSC Window Films bychom nezakoupili žádný jiný výrobek na trhu, jedině CLEAR 1 UVC od firmy Solar Screen.


CSC WINDOW FILMS & BLINDS LTD, UNITED KINGDOM
Jed SOUTHGATE - Technical Advisor/Surveyor

solarscreen

Objevil jsem produkt, který jsem doposud neznal: Cover Styl'! Všichni jsme měli, a já jako první, určité předsudky ohledně tohoto druhu renovace. Nicméně jsem byl schopen najít řešení, které vyřešilo mnoho mých problémů. Po dokončení renovace 200 pokojů našeho hotelu Radisson Blu jsem ocenil následující výhody: cena je 2- až 5krát levnější než při klasické renovaci, úspora času díky rychlosti aplikace a snadnému nalepení, což není vždy samozřejmé u jiných značek podobných výrobků. A závěrem musím i říci, že mi struktury a barevná škála výrobků dovolují myslet si, že nejsem ničím limitován. Cover Styl’ ctí také náš slogan, který zní: 'Yes ​​I can'. Spojuje v sobě činnost našeho obchodního zástupce, týmů a úroveň služeb, hodnou našeho čtyřhvězdičkového hotelu.


RADISSON BLU TOULOUSE, FRANCE
Jean-Baptiste BOURCIER

Sitemap
Pokračováním v prohlížení našich stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie, které vám nabídnou cílené nabídky přizpůsobené vašim zájmům, ale vytvoří také statistické údaje o vaší návštěvě s cílem zlepšit vaše zážitky jako klient nebo ten, kdo hledá informace.